Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Cześć
Nowości w sklepie Dom Techniczny Wieluń
       Na początek pompy do instalacji solarnych OMIS instalowane w pierwszy obieg systemu cieplnego. Pompy mogą wykonywać pracę na roztworach wody i glikolu (w stosunku 1:1), glikol dodawany jest jako czynnik przeciwdziałający zamarzaniu. Rzecz jasna pompy OMIS 32-60/180 mogą bez problemu pracować w wodnych systemach centralnego ogrzewania jako pospolite pompy do CO. Wszystkie 6 typów pomp jest oznakowana tak, aby klient mógł łatwo dostać informacje o podstawowych atrybutach pompy. Dla przykładu najczęściej sprzedawana pompa do instalacji w domkach jednorodzinnych OMIS 25-60/180ma oznaczenia: pierwsza cyfra to rodzaj przyłącza 1 cal, druga 60 to maksymalna wysokość wznoszenia|tłoczenia 6m, trzecia długość pompy 180mm.
       Następny produkt to taśmy izolacyjne japońskiej firmy Denka. Firma powstała w 1915 roku i jest liderem przetwórstwa tworzyw sztucznych z użyciem najnowszych technologii. Oddział Przetwarzania Tworzyw Sztucznych Denka produkuje ponad 4000 różnych towarów na różne rynki, jedną z nich jest taśma izolacyjna VINI TAPE. Taśmy te przeszły testy japońskich wzorców przemysłowych JIS C-2336 i ISO 9001. Wyroby Denka są szeroko stosowane na całym świecie w elektrowniach, liniach elektroenergetycznych, jako zakończenia kabli o dużej mocy, fabrykach, instalacjach samochodowych jak i gospodarstwach domowych. Najbardziej popularny produkt to taśma izolacyjna Vini Tape 101 przeznaczona do zastosowań elektrycznych, jako izolacja połączeń i zakończeń prądowych. Inny ciekawy artykuł to taśma izolacyjna do wiązek samochodowych odporna na wysokie i niskie temperatury. Doskonała jako izolacja kabli w samochodach i innego rodzaju maszynach i urządzeniach narażonych na zmienne temperatury.

dysza do plazmy
       I ostatni towar to osprzę do przecinarek plazmowych Cutter. Wprowadziliśmy elektrody i dysze do plazmy 90, 50 ki. Oraz cyrkiel do plazmy wraz z prowadnikiem na rolkach do uchwytów plazmy A-101 i A-141 (TF-141) i przecinarek CUTTER 110, CUT 121 i CUT 160TE. Komplet zapakowany w estetycznej walizeczce. W skład zestawu wchodzą trzy punktaki w tym jeden magnesowy, drugi z stożkowy i trzeci z rolką obrotową. Ten ostatni może być używany, jako kopiał. Ponadto mamy do dyspozycji blokowaną prowadnicę obrotową z dwoma stalowymi rolkami, dwa ramiona 400 mm i 250 mm. Średnica wewnętrzna pierścienia do mocowania uchwytu plazmy wynosi 32,5mm. Pierścień jest obrotowy z opcją zablokowania.
To tyle pozdrawiam.