Kompaktowe i wytrzymałe przemysłowe klucze udarowe o wyjątkowej wydajności i doskonałej ergonomii dla optymalnego bezpieczeństwa i komfortu użytkowania
Wytrzymałe klucze udarowe CP 6763-D18D 3/4” i CP 6773-D18D 1” były do tej pory dostępne tylko w wersjach pistoletowych. Teraz zostały zaprojektowane w wersji z uchwytami typu D, aby zapewnić użytkownikom większą elastyczność i możliwość wyboru, w zależności od potrzeb. Obecnie w ofercie istnieją 4 klucze udarowe w średniej klasie przemysłowej. Modele te mają najlepszą cenę w swojej klasie. Co więcej, prosty klucz udarowy 3/4” jest nielicznym tego typu produktem dostępnym na rynku.

https://domtechniczny24.pl/klucze-udarowe-pneumatyczne.html

Te wytrzymałe narzędzia pneumatyczne są przeznaczone do ogólnych prac warsztatowych, przemysłowych występujących przy produkcji metali, ropy naftowej, gazu, ciężkiego sprzętu, przemyśle petrochemicznym, wydobywczym, mineralnym oraz innych gałęziach przemysłu ciężkiego, gdzie sprawdzą się dzięki swojej wyjątkowej wydajności i doskonałej ergonomii, dla optymalnego bezpieczeństwa i komfortu użytkownika. Klucze pneumatyczne serii CP 67X3-D18D wykazują doskonały stosunek mocy do masy, zapewniając jednocześnie wysoki moment obrotowy 1760Nm, przy masie zaledwie 6,6kg (CP 6763), 6,7kg (CP 6773). Ponadto, modele mają krótki korpus i zaledwie 290mm długości, co pozwala im pracować w miejscach trudnodostępnych i wykonywać pracę niezwykle precyzyjnie i efektywnie.Klucze udarowe serii CP 67X3-D18D charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością, dzięki zastosowaniu stalowego silnika, metalowej obudowy i przełącznika mocy. Stalowa obudowa sprzęgła i aluminiowa obudowa silnika sprawiają, że klucze są wytrzymałe i zapewniają wysoką trwałość przy najcięższych zastosowaniach. Te nowe klucze udarowe są niezwykle łatwe w obsłudze. Wyposażone w ergonomiczny uchwyt, przełącznik mocy dostępny z obu stron, wygodny uchwyt boczny, który czyni to narzędzie proste w użytkowaniu i przenoszeniu. Ponadto, wyposażone są w mocowanie typu Hole+Ring z pierścieniem ustalającym dla poprawy bezpieczeństwa i elastyczności.