Drukuj
Kategoria: Narzędzia Pneumatyczna Chicago Pneumatic
Odsłony: 853

 

Nowy klucz Chicago Pneumatic CP7732C to ultra-kompaktowy i mocny, 1/2” kompozytowy klucz udarowy. Przy zaledwie 108mm długości, doskonale sprawdzi się w ograniczonych przestrzeniach tj. praca przy naprawach silników. Ze względu na fakt, że ten klucz jest krótszy niż Twoja dłoń, wszędzie tam gdzie Ty nie dasz rady, CP7732C wciśnie się bez problemu! Nasz nowy ultra-lekki 1/2” klucz udarowy CP7732C – to nowa generacja dobrze znanego użytkownikom, bestsellera: CP7732. Nowa wersja CP7732C jest o 20% lżejsza niż jego poprzednik i została zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy oczekiwali mniejszego, lżejszego narzędzia, umożliwiającego mechanikom szybkie i skuteczne wykonanie pracy w ograniczonych przestrzeniach.

CP7732C charakteryzuje się niezrównanym stosunkiem mocy-do-masy: przy wadze zaledwie 1kg i 108mm długości, zapewnia 625Nm na odkręcaniu. To doskonały klucz udarowy do użytku wewnątrz kabiny pojazdu, pracy przy silniku, śrubach siedzeń, paneli nadwozia itp. Jego mechanizm sprzęgła typu jumbo, stalowy silnik i aluminiowa obudowa sprzęgła, zapewniają wspaniałą wydajność i wytrzymują najcięższe warunki pracy warsztatowej.Nowa ergonomia dla poprawy komfortu pracy! Nasze nowe narzędzie jest super-ergonomiczne i zostało zaprojektowane, aby maksymalnie zwiększyć komfort pracy: model posiada kompozytową obudowę i termo-plastyczny, gumowy uchwyt. Pokochasz gładkość działania mechanizmu zmiany kierunku obrotów przód/tył i nowy system regulacji mocy. Ergonomicznie zakrzywiony uchwyt redukuje napięcie w dłoni operatora i zmniejsza ryzyku urazu. Co więcej, czuły spust zapewnia użytkownikowi większą kontrolę podczas wykonywania pracy.

Nowy model CP7732C jest lżejszy niż klucze poprzedniej generacji, a jednocześnie jest mocniejszy i zdecydowanie bardziej ergonomiczny niż jego poprzednicy. Każdy szanujący się mechanik powinien mieć go w swojej skrzynce narzędziowej, aby łatwiej i przyjemniej wykonać swoją pracę, wszędzie tam gdzie standardowy klucz 1/2” nie sprawdzi się.