Akumulatorowe szlifierki Dremela

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Najmniejszy z rodziny akumulatorowych miniszlifierek Dremel 7700. Zaopatrzony w akumulator niklowo kadmowy o mocy 7,2V. Drobne, dopracowane urządzenie znajdzie użytek w pracach amatorskich i rzemieślniczych. Służy do grawerowania, czyszczenia i znaczenia z użyciem małych frezów i narzędzi polerskich.

Miniszlifierka Dremel 8000 to ogromnie użyteczne i dopracowane pod każdym calem akumulatorowe elektronarzędzie. Zostało wyposażone bezstopniową regulację prędkości z górnym bardzo wysokim zakresem 35000 obr/min. Dzięki użyciu akumulatora litowo jonowego można nim wykonywać pracę stale bez konieczności cyklicznego doładowania. Ponad to akumulator można bez niebezpieczeństwa uszkodzenia doładowywać w dowolnej chwili. Polecany do prac profesjonalnych i amatorskich. Do kupienia w Dom Techniczny.

Kolejna mini szlifierka Dremel 8100. Co nieco mniejszy silnik niż model 8000, ale również litowo jonowy, z całą pulą zalet. Szlifierka utrzymuje moc przez długi czas pomimo braku ładowania, akumulator można naładować w godzinę. Ponad to Dremel 8100 został wyposażony w nakrętkę EZ znacznie usprawniającą zakręcanie i odkręcanie narzędzi. I płynną regulację prędkości.

Najbardziej rozbudowane narzędzie akumulatorowe Dremel 8200. Mocny silnik o dużej sprawności, plus akumulator o znacznej pojemności z zabezpieczeniem elektronicznym, pozwoli na niezwykle wydajną pracę. Przecinanie znacznych grubości lub frezowanie zgrubne nie będzie już stanowiło problemu. Dremel 8200 posiada jedno godzinną ładowarkę, bardzo fajny wyłącznik obrotów i samohamujący silnik.

NIVEL SYSTEM lasery obrotowe

Thursday the 22nd. Free Joomla 2.5 Templates. Custom text here
Copyright 2012

©